Nagyon jó volt a lángos rég ettem ennyire finomat. Csak gratulálni tudok hozzá. Máskor is jövünk. Reply
Kellemes hangulat, jó lángos, hideg sör!
KÖSZÖNJÜK
Nagyon jó volt a lángos rég ettem ennyire finomat. Csak gratulálni tudok hozzá. Máskor is jövünk.
köszönjük